Login to your account

Užívateľské meno *
Heslo *
Zapamätať si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
Email *
Overiť email *
Captcha *

Relax SYMETRIA

1.2.2014

Konštelácie s Miriam Weber

Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Napísal(a)  |

Milí priatelia, dovoľujem si Vás pozvať na dva druhy seminárov Nových Konštelácií podľa Berta Hellingera:

  • Konštelácie vedie terapeutka Miriam Weber
  1. viac informácií nájdete nižšie

Miesto: Araretama, Centrum zdravia , Romanova 12, BA Petržalka

Čas: 9.00 – 17.00 / s hodinovou prestávkou na obed/

Cena: 80,00 eur

  • Prihlášky mi prosím posielajte mailom : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo osobne. Na otázky k seminárom Vám rada odpoviem.
  • Počet miest je obmedzený na 10 účastníkov . Prihlášku považujeme za záväznú až po uhradení zálohy vo výške 40.00 eur – buď osobne u mňa, alebo na účet SK 77 7500 0000 0040 0154 3152 Miriam Weber . Zálohy je potrebné uhradiť do 15.9. – kompletizácia prihlášok prebehne 18.9.2017
  •  

Miesto: Araretama, Centrum zdravia , Romanova 12, BA Petržalka

Čas: 9.00 – 17.00 / s hodinovou prestávkou na obed/

Cena: 60,00 eur

  • Prihlášky mi prosím posielajte mailom : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo osobne. Na otázky k seminárom Vám rada odpoviem.
  • Počet miest je obmedzený na 10 účastníkov . Prihlášku považujeme za záväznú až po uhradení zálohy vo výške 30.00 eur – buď osobne u mňa, alebo na účet SK 77 7500 0000 0040 0154 3152 Miriam Weber.  Zálohy je potrebné uhradiť do 15.9. – kompletizácia prihlášok prebehne 18.9.2017
  1. cene kurzovného je započítaný pitný režim, drobné občerstvenie a hlavne, každý účastník má zaručené rozostavenie.
  1. terapeutke Miriam Weber sa môžete objednať aj na individuálne konzultácie / konštelačný náhľad na váš problém a kineziologický odblok/, ktoré bude poskytovať v pondelok 25.9.2017 – tiež v našom Centre Zdravia . Info o voľných termínoch  vám rada poskytnem a objednám vás ja .

Už máme naplánované aj termíny na október – biznis konštelácie v sobotu 28.10, rodinné konštelácie v nedeľu 29.10.2017

Ďakujem za Vašu pozornosť, želám Vám krásne a úspešné dni.

Gabika Gajancová

www.relax.symetria.sk

+421903244031
 

Seminár "Biznis Konštelácie" podľa Berta Hellingera, vedený kineziologičkou a konštelátorkou Hellingerovej školy v Miláne,Miriam Weber,sa skladá zo štyroch modulov.Tieto štyri moduly vám umožnia koncentrovať sa na problémy spojené so súkromným podnikaním ,alebo s vaším postavením  zamestnanca. Dajú vám odpoveď na otázky typu:
-AKO "NAŠTARTOVAŤ" ,ALEBO ZLEPŠIŤ VÁŠ UŽ EXISTUJÚCI BIZNIS?
-NEVIETE SA ROZHODNÚŤ S KÝM ÍSŤ /NEÍSŤ DO PODNIKANIA?
-CHCETE VEDIEŤ, ČI VÁŠ NOVÝ PRODUKT BUDE ÚSPEŠNÝ NA TRHU?
-JE VHODNÉ ROZŠÍRIŤ PODNIKANIE O VIAC SPOLOČNOSTÍ?
-MÁTE POCIT ,ŽE PENIAZE K VÁM NEPRICHADZAJÚ ?
-CHCETE SA OSAMOSTATNIŤ,  ALEBO NÁJSŤ NOVÚ PRÁCU?
Rodinná systemická terapia podľa Berta Hellingera pomáha  riešiť akúkoľvek problematickú situáciu, spojenú s vaším podnikaním,povolaním.
Tak ,ako v holistickej medicíne náš zdravotný stav je úzko spätý s našou emocionálnou a psychickou rovnováhou ,aj rodinné konštelácie ukazujú na prepojenie medzi pracovnými problémami a rodinným systémom.

Počas týchto seminárov Váš energetický potenciál exponenciálne narastie,pretože sa napojíte na zdroj Vašej nevyčerpateľnej energie ,ktorý k Vám od narodenia patrí,ale kvôli existencii blokov vo Vašom rodinnom systéme nie je možné ho využiť.Táto energia k Vám prúdi od Vašich rodičov, Mamy a Otca, ich rodičov a prarodičov ,od samotného pôvodu Života.
Tento tok energie musí byť plynulý ,aby ste boli úspešní a spokojní s vašou Prítomnosťou.

Absolvovanie týchto modulov vám umožní skvalitniť váš pracovný život,či už zlepšením vašej pracovnej pozície, alebo  prosperitou  vašej firmy.
Okrem modulov ,ktoré sú vedené  na seminároch s obmedzeným počtom ľudí

( max.10) sú k dispozícii aj osobné konzultácie tém, preberaných v jednotlivých moduloch.
Počas osobných stretnutí sa pracuje s konštelačným náhľadom a kineziologickým odblokom.

TÉMY MODULOV:
1.Súkromné podnikanie malé i veľké spoločnosti, vzťah zamestnanec vs šéf ,spolupracovníci, vzťah medzi spolumajiteľmi, zmena povolania
2.Startup ,založenie spoločnosti ,zakladatelia,dynamika obnovy spoločnosti
3.Dynamika peňazí a vlastníctva ,majetok, zisk ,dedičstvo ,strata
4.Situácie vo firme Burnout, výpoveď ,prepustenie z práce ,mobbing a iné.

Tento kurz vychádza z výsledkov ročnej práce terapeutky Miriam Weber a informácií, získaných na seminároch Hellingerschule v Miláne, zameraných na svet Podnikania a Zamestnania.

Hellingerschulle v Miláne je jedinou Bertom a Sophie Hellinger akreditivanou európskou školou na výcvik systemickej rodinnej terapie/rodinných Hellinger konštelácii. Terapeutka Miriam Weber je žiačkou a členkou Hellingerschulle od roku 2015.

Čítať 47 krát