Login to your account

Užívateľské meno *
Heslo *
Zapamätať si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
Email *
Overiť email *
Captcha *

1.2.2014

Automatická kresba

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Napísal(a)  |

Automatická kresba aurického poľa vypovedá o energetickom potenciály  jednotlivých čakier, o zdravotnom stave človeka a odhalí energetické prepojenia s inými osobami. Skúsenosti z mojej praxe ukazujú, že čistenie robené na základe energetického obrazu je oveľa účinnejšie. So súhlasom klienta je možné robiť tzv. energetické odpojenia na duchovnej aj na fyzickej úrovni . Úľava je citeľná ihneď po prvom vyčistení.

 
Čo je automatická kresba?
Automatická kresba je kresba neovplyvnená rozumom a vedomím, ruka kreslí akoby sama, je vedená podvedomím, vašou dušou. Naša duša má svoju vlastnú myseľ, ktorou dokáže skrz nás tvoriť a pokúša sa nás viesť v každom živote k lepšiemu.Človek sa musí úplne uvoľniť a odpútať od toho, čo robí. Každý človek zobrazuje to, čo je zrkadlom jeho vnútorného ja, jeho poznanie, spôsob  myslenia, nasmerovanie na životnej ceste. Ak chce liečiť – kreslí diagnosticky, ak chce rozdávať radosť – kreslí voľnejšie, umelecky. To odlišuje automatické kreslenie od kreslenia realistického.
 
Automatická kresba sa dá využiť mnohými spôsobmi. Napr. v psychoterapii k vykresleniu psychického problému, na odstránenie zábran a blokov, na prenesenie negácie zvnútra von. Niekoľko kurzov pre verejnosť naproti tomu smeruje k voľnejšiemu kreslenie, k výraznejšiemu využitie pravej mozgovej hemisféry, uvoľnenie tvorivých síl, na vyjadrenie emócií a pocitov. Iné kurzy sú zamerané na kreslenie mandál, energetických a liečivých obrazcov.
Automatická kresba môže byť tiež zdrojom úžasných informácií o stave energie v človeku, okolitom prostredí a spoločnosti. Zároveň sa dá jej prostredníctvom tieto energie ovplyvniť.
Čítať 12958 krát
Viac z tejto kategórie: « Numerológia Meditácie »