Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

1.2.2014

Buď sám sebou

Rate this item
(0 votes)
Written by  | Published in: Bez kategórie

Ponúkam vám program na dosiahnutie dokonalej fyzickej a duševnej pohody cez sebapoznávanie.

Buď sám sebou 

Väčšinou nežijeme svoju vlastnú identitu, ale naopak, naučili sme sa hrať rôzne úlohy. Zvykli sme si správať sa tak, aby sme mali „úspech“, dosiahli uznanie – či už od rodičov, učiteľov, priateľov, zamestnávateľov – aby nás tí druhí mali radi.Sme takí , akí sme, lebo tí druhí nás  chcú mať takých a tento výsledok s hrdosťou nazývame „naša osobnosť“!!!Pritom vo svojom vnútri úplne jasne cítime, že čosi nie je v poriadku, že žijeme akoby mimo seba. Cítime sa nepríjemne, nespokojne, nenaplnene, hoci zdanlivo máme úspech. Naša duša je smutná, lebo ju nútime do vzorov, programov, úloh a neprirodzených foriem správania......Týmto spôsobom páchame sami na sebe násilie a čudujeme sa, prečo sme chorí a nešťastní.
Naša duša volá po svojom práve žiť svoj život podľa toho akí sme, lebo byť sebou je jej poslanie.
Nastal čas, aby sme sami sebe venovali pozornosť a lásku, ktoré si zaslúžime.
Nájdime odvahu byť sami sebou a buďme už konečne zdraví!!!

Koncepcia víkendovéhu kurzu "Každý z nas je jedinečný":

 1.  - Každý niečo hľadá, no iba málokto skutočne vie, ČO vlastne hľadá. Celý svet sa predháňa v ponuke - šťastie, peniaze, sláva, majetok, partner, kariéra… plnými priehrštiami si môžeme vyberať, no nech získame čokoľvek, skôr či neskôr sa zakaždým objaví pocit prázdnoty. Pretože to najdôležitejšie nám svet nikdy neponúkne - nájdenie seba saméTeória spojená s praktickými cvičenia je zameraná na :
 • Prúdenie jemnej energie v našich telách (aj keď sa to zdá pozoruhodné či neuveriteľné, nie sme tvorení iba našimi fyzickými telami.)
 • Anatómia a obsah AURY

- čakry, slúžia ako sklady energie, z ktorých je energia vysielaná k jednotlivým telesným orgánom. Naše zdravie je závislé na správnom fungovaní čakier. Keď čakra funguje riadnym spôsobom , podobá sa žiariacemu víru. Každá čakra vytvára vibrácie zodpovedajúce určitej farbe a zvuku. To, čo vnímame ako farbu, sú v skutočnosti vlnové dĺžky pohybujúcej sa energie.

 • Relaxácia  podmienka pre rozvoj psychických schopností –nácvik relaxačných techník
 • Riadená meditácia na celkové upokojenie a harmonizáciu tela a duše


2. -  kvalita vzťahov v každodennom živote

Najdôležitejší a pritom najťažší vzťah je vzťah sám k sebe – JA a JA. Od jeho kvality sa odvíjajú všetky naše vzťahy, ktoré priťahujeme do svojho života. Teória spojená s praktickými cvičenia je zameraná na :

 • Hlbšie poznanie prvých troch energetických centier , lepšie  pochopenie  svojho správania a svojich vzťahov,
 • Duchovné zákony – pochopenie a   praktické využitie v každodennom živote
 • Liečivá relaxácia, nácvik  rôznych meditačných techník


3.– rozvoj vnútorného potenciálu,  hojnosť v každodennom životeStále sa hovorí o účinnom využívaní prírodných zdrojov, ale len ťažko dokážeme odhaliť a následne využívať svoje vlastné zdroje – svoj potenciál. „Sami sme tým najmenej využívaným zdrojom“Teória spojená s praktickými cvičenia je zameraná na :

 • Hlbšie poznanie štyroch vyšších energetických centier
 • Pochopenie bezpodmienečnej lásky a harmónie v dávaní a prijímaní
 • Pochopenie zákona príťažlivosti
 • Nácvik tvorivej predstavivosti
 • 10 krokov k vytúženému cieľu
 • Tvorivé meditácie


Kurzy pre minimálne 6 účastníkov organizujem väčšinou počas víkendov. Miestom konania kurzu môže byť ARARETAMA centrum zdravia v Bratislave, ale podľa požiadaviek organizujem kurzy aj v iných mestách.

Cena dvojdňového kurzu je 90,00 eur / osoba
– v cene sú započítané materiály a zdravé občerstvenie
.Ponuku , obsah a termíny vzdelávania viem upraviť  a prispôsobiť požiadavkám jednotlivých skupín, či pracovných kolektívov.
Ďakujem za prejavenú dôveru všetkým krásnym dušiam, ktoré doteraz absolvovali moje kurzy .Ďakujem , že čítate túto ponuku a želám Vám  veľa duševnej a fyzickej pohody.S láskou Gabika


 
Read 7081 times
Last modified on Friday, 19 January 2018 06:49
More in this category: « Cenník Mandala hojnosti »