Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

1.2.2014

Araretama

Rate this item
(3 votes)
Written by  |
Sandra Epstein Sandra Epstein
Kvetinové vibračné esencie Araretama pracujú hlboko v podvedomí, napomáhajú zbaviť sa starých vzorov správania a blokov, ktoré bránia nášmu rozvoju. Prinášajú aj doposiaľ ukrytú silu a ukazujú nám ako jednať v správny čas a za určitých okolností. Prebúdzajú v nás kvality a ujasňujú ich použitie k vlastnému rastu, cez sebaspoznávanie.
Práca s klientom prebieha buď individuálne, podľa jeho aktuálnych potrieb, alebo v skupinách "mandala" viď Araretama
  • Informácie o terapiách, skupinovej práci a cenách – osobne, alebo telefonicky
Pri svojej práci využívam vedomosti získané jednak samo štúdiom, ale aj na seminároch zahraničných liečiteľov. Pred štyrmi rokmi som prešla vzdelávacím terapeutickým systémom ARARETAMA, pod vedením brazílskej liečiteľky Sandry Epstein a následne som dostala možnosť pracovať s klientmi individuálne i v skupinách.
Energia je spojená so vznikom i zánikom všetkého života , je kľúčom k existencii. V dnešnej rýchlej dobe sú ľudia maximálne pracovne vyťažení a na „dobitie bateriek „ majú veľmi málo času alebo nemajú žiaden čas!!!
Postupne si zaplavia telo toxínmi ( tzv. autointoxikácia) dostaví sa fyzické vyčerpanie, neskôr depresie – človeka ubíja nezmyslený kolotoč stereotypu.
V takomto stave prichádzajú ku mne desiatky klientov ........a práve preto učím ľudí pracovať s energiou, detoxikovať organizmus, čerpať novú energiu a celkovo zlepšovať kvalitu života. Získajú tak novú motiváciu a radosť zo života, ich pracovné výkony opäť stúpajú a zdravie zostáva.
Read 6694 times

Media

More in this category: Kryštaloterapia »