Login to your account

Užívateľské meno *
Heslo *
Zapamätať si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Overenie hesla *
Email *
Overiť email *
Captcha *

1.2.2014

Vítajte na mojej stránke pre Vás

Viac ako 20 rokov sa venujem sebavzdelávaniu v oblasti duchovných zákonov, zdravého životného štýlu, sebapoznávania, samoliečenia a následne liečenia iných ľudí a zvierat.
Absolvovala som kurzy aromaterapie, kryštaloterapie, numerológie, bowenovej terapie, tao-jogu, chi-kung, relaxačné a meditačné techniky, kurzy práce s energiou  a rôzne semináre pod vedením špičkových zahraničných liečiteľov.

Svoje vedomosti a zručnosti /okrem vrodených daností/ som získala v tzv. ruskej ezoterickej škole, pod vedením ukrajinskej liečiteľky Iriny Ruban . V roku 2003 som sa zoznámila s brazílskou liečiteľkou a šamankou Sandrou Epstein, ktorá vyvinula školiaci a liečebný systém ARARETAMA.
Pod jej vedením som absolvovala množstvo školení, seminárov, a praktických skúseností, ktoré využívam vo svojej každodennej praxi. V súčasnej dobe pracujem v centre  zdravia ARARETAMA, ktoré  sme vybudovali spoločne s dvoma kolegyňami a milými priateľmi.

Počas mojej niekoľkoročnej terapeutickej praxe mám výborné výsledky v oblasti liečenia  a  poradenstva v oblasti zdravého životného štýlu. Okrem toho, že pracujem s klientmi jednotlivo , realizujem aj skupinové sebapoznávacie školenia. Vediem ľudí k tomu, aby dokázali využiť duchovné zákony v každodennom živote, aby pracovali so svojou vnútornou silou a usmerňovali tok svojej  energie na skvalitnenie vlastných životov. Keďže  jedným z najsilnejších zákonov vesmíru je zákon PRIŤAŽLIVOSTI – každý jedinec si môže skvalitniť svoj vonkajší život tým, že nájde sám seba a skvalitní svoj vnútorný svet.

Zákon príťažlivosti hovorí:
“Všetko čo prichádza do vášho života, priťahujete doň vy sami. Prechádza to k vám na základe obrazov, ktoré nosíte vo svojej mysli. Je to to, na čo myslíte. Čokoľvek vám beží mysľou, to k sebe pritiahnete. Každá vaša myšlienka je skutočná – je to sila“.