Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

1.2.2014

Rodinné konštelácie s Miriam Weber

Rate this item
(0 votes)
Written by  |

Milí priatelia, dovoľujem si Vás pozvať na seminár Nové Rodinné konštelácie 
Seminárom Vás bude sprevádzať konštelátorka Miriam Weber, žiačka Hellingerschule v Milane.
Hellingerschule je jedinou akreditovanou Európskou školou na systemickú terapiu Berta Hellingera.
Miriam Weber je aj diplomovanou Kineziologičkou od r 2006 – titul získala v Talianskom Maderne sul Garda, kde sídli AKSI Talianska Kineziologická spoločnosť


Termín nedeľa 18.02.2018 
Miesto: Araretama, Centrum zdravia , Romanova 12, BA Petržalka

Čas: 10.00 – 17.00 alebo / s hodinovou prestávkou na obed/

Cena: 60,00 eur
- Prihlášky mi prosím posielajte mailom : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., alebo osobne. Na otázky k seminárom Vám rada odpoviem.
- Počet miest je obmedzený na 10 účastníkov . Prihlášku považujeme za záväznú až po uhradení zálohy vo výške 30.00 eur – buď osobne u mňa, alebo na účet SK 77 7500 0000 0040 0154 3152 v ČSOB - Miriam Weber. Zálohy je potrebné uhradiť do 12.02.2018
 
V cene kurzovného je započítaný pitný režim, drobné občerstvenie a hlavne, každý účastník má zaručené rozostavenie.

Rodinné konštelácie dokážu objasniť mnoho vzťahových, osobných, ale aj zdravotných problémov z kontextu vzťahovej dynamiky systémov, ktorých sme súčasťou (rodina, firma, spoločenstvo). Odhaľujú, akým spôsobom sa naše vzťahové väzby podvedome premietajú do nášho života cez skryté postoje, presvedčenia, preberanie dlhov či nedokončených úloh, cítenia i konania iných členov systému.
Poznanie, ktoré si z konštelácií môžete odniesť (a to nielen pri stavaní vlastného systému) vedie k liečeniu a usporiadaniu celého systému zdravším a celistvejším spôsobom. Pomocou rituálov, oslobodzovacích viet a pochopenia hlbších súvislostí môžete neutralizovať presvedčenia a svoje postoje, ktoré vám v živote neslúžia. Vaše oslobodenie a uzdravenie môže následne priniesť pozitívne zmeny aj vašim blízkym.
Tešíme sa na Vás Gabika a Miriam
Read 1120 times
More in this category: « Seminár Buď sebe terapeutom